|  Geo |  Eng
 
მეგობართა საზოგადოების წევრები
 
 
საპატიო თავმჯდომარე
 
სრულიად საქართველოს კათოლიკოს - პატრიარქი ილია II

თავმჯდომარე

რუსუდან კერვალიშვილი 

 


ოქროს მეგობრები

კახა აბაშიძე

დავით ალადაშვილი - პიანისტი

ელისო ბოლქვაძე - პიანისტი

ტარიელ გვალია - ბოლორუსიის სახალხო ბანკის დამოუკიდებელი დირექტორი

გია კავთელიშვილი - რექტორი უნივერსიტეტი "სეუ" 

ზვიად კორძაძე -  ხელმძღვანელი "კორძაძის საადვოკტო ბიურო"

ლიკა მამაცაშვილი -  ფონდი "ჯეოსკრიპტი"

ტატო მახარაძე - კომპანია "პეპსი" 

სერგი ნაკაიძე -  კომპანია "კონოკო"

ლაშა პაპაშვილი -  კომპანია "რედიქსი"

კახა შენგელია -  პრეზიდენტი "კავკასიის უნივერსიტეტი"

ნათია წკეპლაძე - მოსამართლე

მამუკა ხაზარაძე - "თიბისი" ბანკი

ბანკი ''რესპუბლიკა'' 

"ხალიკ ბანკი" ბანკი საქართველო   

 


კლასიკური მეგობრები

მიხეილ გეგეჭკორი - დირექტორი შპს "ჯი ემ ჯი" ცენტრი

ნათია დეკანოიძე - ხელმძღვანელი ქორეოგრაფიული სტუდია N.B. "მთიები"

გრიგოლ კობიაშვილი - ასოციაცია "ატუ" 

ბუბა კუდავა - დირექტორი "ხელნაწერთა ეროვნული ცენტრი"

იაკობ მეზვრიშვილი -  შპს "მეტაკლასი"   აღმასრულებელი დირექტორი

მიხეილ სარჯველაძე - თავმჯდომარე სსიპ "აღსრულების ეროვნული ბიურო"

ზაზა სიამაშვილი - ლექტორი "საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა უნივერსიტეტი" 

ლაშა ბერაია

ეფრემ ურუმაშვილი - "ნოდია, ურუმაშვილი და პარტნიორები", პარტნიორი

თორნიკე ფანიაშვილი

მზია ქათამაძე - რექტორი თბილისის სასწავლო უნივერსიტეტი "გორგასალი"

ოქროპირ ჯიქური - დირექტორი შპს "გოლდენ ტექნიკა"

''ჰეალაინ ინტერნეიშნლ'' – თმის გადანერგვის კლინიკა 

 


ორგანიზაციები

შპს "ბადაგონი"

შპს "სითი ენ ჯორჯია"

 


თანამდგომი მეგობრები

მაგდა ანიკაშვილი - ქალთა ორგანიზაციის ხელმძღვანელი, ქრისტიან-დემოკრატიული მოძრაობა, მთავარი კომიტეტის წევრი

გიორგი ბაქრაძე - პრეზიდენტის მრჩეველი, iset - კვლევითი ინსტიტუტი, საქართველოს ეროვნული ბანკი

ნინო ბაქრაძე - ოპერატორი სს "თელასი"

ნოდარ ბელქანია - ფსიქოლოგიის პროფესორი "თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი"

რუსუდან ბიბილაშვილი - სტუდენტი

ბაკურ გელაშვილი - კომისიის წევრი # 36. ბორჯომის საოლქო საარჩევნო უბანი

გიორგი გოგორელიანი

თინათინ გურგენიძე - მარკეტინგის მენეჯერი "C.T.N ჯორჯია"

დავით გურგენიძე - ტექნოლოგი, პურის ქარხანა

თამარ გურჩიანი - იურისტი

ეკა დადუნაშვილი - ინჯესტის ოპერატორი "გლობალ-მედია ჯგუფი" 

მარიკა დარჩია - კრეატიული დირექტორი "პალიტრა მედია"

ეკატერინე დეკანოსიძე - ოპერატორი სს "თელასი"

დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი 

დავით დობორჯგინიძე - მთავარი ბუღალტერი

ლევან თაქთაქიშვილი - დეპარტამენტის დირექტორი  საქართველოს პარლამენტის ეროვნული  ბიბლიოთეკა

გიორგი ნიკოლაძე

დავით პაიჭაძე - ჟურნალისტი "საქართველოს საზოგადოებრივი მაუწყებელი", ასისტენტ პროფესორი,  ლექტორი "ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი" 

ეკატერინე ტოგონიძე - ლექტორი Gau, სატელევიზიო სასწავლო ცენტრი

ნანა ქაჯაია - ჟურნალისტი ტელეკომპანია "იმედი" 

ლელა ქემოკლიძე - მთავარი ოპერატორი სს "თელასი" 

ფატი ქემოკლიძე - ბილინგის სამსახურის ასისტენტი სს "თელასი" 

ხათუნა ქურციკიძე  

მამუკა ხანთაძე - პარტნიორი გამომცემლობა "წიგნის სახელოსნო" 

ნანა ჯანაშია - აღმასრულებელი დირექტორი "CENN"

 


საპატიო წევრები

მამა ანდრია (ჯაღმაიძე)  

აკაკი ასათიანი - ქართველ - ტრადიციონალისტთა კავშირი

კონსტანტინე გამსახურდია

სულხან გვალია - გენერალური დირექტორის მოადგილე კორპორატიული საბანკო საქმიანობის დარგში

ნიაზ დიასამიძე - მუსიკოსი 

თეონა დოლენჯაშვილი - მინისტრის მრჩეველი "კულტურის სამინისტრო" 

გიორგი თარგამაძე - პარლამენტის წევრი, საქართველოს პარლამენტი

გიგი თევზაძე - რექტორი "ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი" 

გედევან კაციტაძე - ფონდი "ქართული საქმე"

ზაზა კორინთელი - არასამთავრობო ორგანიზაცია

ქეთი ნიჟარაძე - საქართველოს ეროვნული უნივერსიტეტის ასოცირებული პროფესორი

რამაზ ობოლაძე - სიძველეთა ექსპერტი შ.პ.სს "სამოსელი პირველი" 

მეუფე პეტრე (ცაავა)

ნიკა რურუა - გაზეთი "ივერია"

კობა სუბელიანი - დეპუტატი, ჯანდაცვის კომიტეტის წევრი

დათო ტურაშვილი - მწერალი

მერაბ ფიფია - ლექტორი კავკასიის უნივერსიტეტი - ფრანგულის მიმართულება; ფრანგული ინსტიტუტი 

მამუკა ქაცარავა - თბილისის მერის სოციალური მომსახურებისა და კულტურის საქალაქო სამსახურის უფროსი

ბადურ ყიფიანი  

გია ცაგარეიშვილი - გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების კომიტეტის თავჯდომარე

ვლადიმერ ჯიშკარიანი

 


ორგანიზაციები

გამომცემლობა "პეგასი"

 

 

 ძიება საიტზე